Apríl 2018

Niðanfyri er yvirlit yvir komandi dystir. Fyrivarni verður tikið fyri broytingum.
Dystir merktir við * (stjørnu) eru broytir í mun til upprunaligu dystarætlanina.

lið dagf.
kl. H/Ú mótstøðulið dómari viðmerking
Betri 02. apr
15:00 H EB/Streymur Kári á Høvdanum

08. apr
15:00 Ú NSÍ Eiler Rasmussen

12. apr
18:00 H Petur Reinert

15. apr
15:00 H B36 Bjarki Danielsen

22. apr
15:00 Ú Víkingur Rúni Gaardbo

25. apr
18:00 Ú Skála Kári á Høvdanum Løgmannsteypið

29. apr

Ú HB

M 2. deild 07. apr
15:30 Ú ÍF


13. apr
18:30 H AB Rúni Olsen

21. apr
15:00 Ú B36 J. P. Michelsen

28. apr

H B68

M 3. deild 07. apr
13:00 H Giza Hoyvík b


14. apr
14:00 Ú EB/Streymur b
Eiði

21. apr
17:00 H NSÍ a
Sørvágur

28. apr

Ú Undrið FF b

Old Boys 45+ 28. apr

Ú (A) B36 B, B71, B68
Sandur
D U21 03. apr
19:45 Ú EB/Streymur J. P. Michelsen Eiði

08. apr
17:00 Ú NSÍ a Aron Vest

15. apr
17:15 H B36 Jónfinn Olsen

30. apr

H KÍ a

D U17 14. apr
15:00 H HB a
Sørvágur

21. apr
18:00 Ú KÍ a


28. apr

H NSÍ

D U15 a 14. apr
13:00 H B71 Jógvan Sigurd Sørvágur

21. apr
12:15 Ú B68


28. apr

H ÍF

D U15 b 15. apr * 13:00 H MB Jógvan Sigurd Sandavágur

21. apr
19:00 H KÍ c
Sandavágur

29. apr
14:00 Ú FC Suðuroy
Vágur
D U13 a 07. apr
15:15 Ú (A) EBS A, HB A, GIZA A
Hoyvík

14. apr
15:00 Ú (A) EBS A, HB A, GIZA A
Streymnes

21. apr * 09:00 H (A) EBS A, HB A, GIZA A flutt frá 24. mars Sandavágur
D U13 b 07. apr
13:00 H (E) KÍ C, B68 B, ÍF A
Sandavágur

14. apr
09:30 Ú (E) KÍ C, B68 B, ÍF A
Fuglafjørður
D U11 a 07. apr
10:00 Ú (B) VÍK B, B36 A, NSÍ A
Runavík

14. apr
09:00 H (B) VÍK B, B36 A, NSÍ A
Sørvágur
D U11 b 07. apr
11:00 H (C) HB B, B36 C, ÍF A
Sandavágur

14. apr
10:00 Ú (C) HB B, B36 C, ÍF A
B36, niðari vøllur

21. apr * 09:00 Ú (C) HB B, B36 C, ÍF A flutt frá 24. mars Fuglafjørður
D U11 c 07. apr
14:15 Ú (D) HB C, KÍ A, B68 A
HB, niðari vøllur

14. apr
09:00 Ú (D) HB C, KÍ A, B68 A
Toftir
D U9 a 07. apr
09:00 H (B) HB A/B, NSÍ A/B, EBS A
Sandavágur

21. apr
10:30 Ú (B) HB A/B, NSÍ A/B, EBS A
Runavík
D U9 b 07. apr
11:00 Ú (E) VÍK C, B68 A/B, KÍ C/D
Leirvík

21. apr * 15:00 H (E) VÍK C, B68 A/B, KÍ C/D flutt frá 24. mars Sørvágur
D U8 a 07. apr
11:00 Ú (A) B36 A, EBS A, NSÍ A, B36 B, HB A
Eiði

21. apr
13:00 H (A) B36 A, EBS A, NSÍ A, B36 B, HB A
Sørvágur
D U8 b 07. apr
09:00 Ú (B) B36 C/D, EBS B/C, VÍK A, ÍF A
Leirvík

21. apr
09:00 Ú (B) B36 C/D, EBS B/C, VÍK A, ÍF A
Eiði
D U7 a 07. apr
09:00 Ú (A) B36 A/B, EBS A, HB A, NSÍ A, AB A/B Sørvágur

21. apr
11:00 H (A) B36 A/B, EBS A, HB A, NSÍ A, AB A/B Sørvágur
D U7 b/c 07. apr
13:00 Ú (D) SKÁLA A/B, B36 C, FCS A/B/C
Strondum

21. apr

Ú (D) SKÁLA A/B, B36 C, FCS A/B/C
Vágur
D U7 d 07. apr
13:15 Ú (E) B36 D/E, B71 A, GIZA A/B
Hoyvík

28. apr *
Ú (E) B36 D/E, B71 A, GIZA A/B flutt frá 21. apríl Sandur
K 2. deild a 02. apr
19:00 H EBS/Skála Jógvan Sigurd

08. apr
13:00 Ú Giza Hoyvík


22. apr
16:30 H TB/FCS/Royn Rói Hentze Sørvágur

29. apr

Ú 07 Vestur b

K 2. deild b 02. apr
17:00 H AB/B71 b Jógvan Sigurd

08. apr
17:00 H ÍF/Víkingur Jógvan Sigurd

22. apr
15:00 Ú AB/B71 a
Sandur

29. apr

H 07 Vestur a Jógvan Sigurd
G U15 a 07. apr
14:30 Ú TB


14. apr ** 17:00 H NSÍ flutt frá 28. apríl Sandavágur

28. apr

H

G U15 b 07. apr * 10:00 Ú FC Suðuroy býtt heimadyst

15. apr
09:00 Ú MB


21. apr
14:00 Ú HB b
Tórsvøllur
G U13 a 07. apr
11:00 H (A) KÍ A, NSÍ A, HB A
Sørvágur

14. apr
11:00 Ú (A) KÍ A, NSÍ A, HB A
Runavík
G U13 b 07. apr
10:45 Ú (C) B36 B, B71 A, EBS A
Sandur

14. apr
10:00 Ú (C) B36 B, B71 A, EBS A
B36, Tórsvøllur

21. apr * 10:30 Ú (C) B36 B, B71 A, EBS A flutt frá 24. mars Eiði
G U11 a/b 07. apr
09:00 Ú (A) GIZA A, HB A/B, NSÍ A
Hoyvík

14. apr
10:00 Ú (C) B36 A/B, ÍF A, KÍ A, VÍK A/B
Leirvík

21. apr * 10:30
(C) B36 A/B, ÍF A, KÍ A, VÍK A/B flutt frá 24. mars B36, niðari vøllur
G U9 a/b 07. apr
09:30 Ú (A) B36 A/B, NSÍ A
Runavík

21. apr
09:00 H (A) B36 A, NSÍ A
Sørvágur
G U9 b/c 07. apr
13:00 Ú (B) ÍF A/B, FCS A, KÍ A
Fuglafjørður

21. apr
13:00 Ú (B) ÍF A/B, FCS A, KÍ A
Klaksvík







Komandi dystir

Betri-deildin, 22. apríl kl. 17:00
Víkingur - 07 Vestur 4-1

3. deild, 21. apríl kl. 17:00
07 Vestur - NSÍ a 9-4

Kvinnur, 22. apríl kl. 16:30
07 Vestur a - TB/FCS/Royn 5-0


 

Fleiri


Betri Deildin

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
6 10 18
NSÍ 6 7 13
HB 6 3 13
Víkingur 6 4 12
B36 6 2 10
EB/Streymur 6 1 8
Skála 6 -2 6
TB/FCS/Royn 6 -9 3
AB 6 -6 2
07 Vestur 6 -10 1

Málskjúttar

Gilli Samuelsen 4
Ken Fagerberg 1


Kvinnur

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
07 Vestur a 3 12 9
AB/B71 2 6 6
07 Vestur b 3 -2 4
TB/FCS/Royn 3 -5 3
ÍF/Víkingur 2 -2 1
Giza Hoyvík 1 -4 0
EBS/Skála 2 -5 0
AB 2 -8 0


Málskjúttar

Margit M. Kwao 4
Henrikka W. Jacobsen 3
Sissal Haraldsen 3
Julia Niclasen 3
Annika Niclasen 1
Barbara Prior 1
Bjørk Á. Dalsgaard 1
Mona S. Poulsen 1
Sesilia Prior 1