August 2017

Niðanfyri er yvirlit yvir komandi dystir. Fyrivarni verður tikið fyri broytingum.
Dystir merktir við * (stjørnu) eru broytir í mun til upprunaligu dystarætlanina.

lið dagf.
kl. H/Ú mótstøðulið dómari viðmerking úrslit
EFFO 06. aug

Ú Skála
Mýruhjalla 0-1

12. aug
17.00 H EB/Streymur
Dungasandur 2-2

20. aug
15.00 Ú HB
Gundadali 3-0

24. aug
18.30 H
Dungasandi











2.deild 12. aug *
Ú B71 Ùts til 02 sept Sandi


19. aug
15.30 H TB/FCS/Royn
Dungasandi 1-0

27. aug * 14.00 Ú TB/FCS/Royn
Á Skørunum, Hvalba











3 deild 16-08-17
19.00 H Skála
Dungasandi 6-1

19-08-17
19.30 Ú Giza/Hoyvík
Niðari vøllur 6-5

25-08-17
19.00 H Fríggjad Dungasandi











U18 21-08-17
19.30 H Giza/Hoyvík
Dungasandi


28-08-17
19.30 Ú HB b
Gundad niðari v





















U16 A 12. aug
18.00 Ú B36
Tórshavn 3-0

19. aug
17.30 H B68
Dungasandi 3-1

30-08-17
19.15 H HB a Mikudag Dungasandi





















U16 B 12. aug

Ú ÍF
Fuglafj 1-1

19. aug
9.30 H AB
Sørvágur 4-1




















U14 A 13. aug * 17.00 H HB b
Dungasandur 0-3

19. aug
11.30 H B71
Sørvágur 6-1

27. aug
15.00 Ú EB/Streymur Sunnudag Margáir











U14 B 12. aug
09:00 Ú KÍ c
Klaksvík


23. aug * 18.30 H MB
Sørvágur











U14 C 13. aug * 18.30 H Hbf
Dungasandi


20. aug * 18.00 Ú B36 d
Tórsvøllur





















G U14 a 19. aug
15.50 Ú
Klaksvík


26. aug
10.00 H EB/Streymur
Sørvágur





















G U14 b 19. aug
11.30 Ú NSÌ
Við Løkin


25. aug
18.30 H Skála Fríggjad Sandavágur





















U12 a 19. aug
10.45 Ú 07 V a,HB c, B71 a,Kì c, NSÌ b
Sandi





















U12 B 20. aug
14.00 Ú 07 V b,HB d,B36 c, FC S a
Sunnud, Vágur





















U12 c 19. aug
12.45 Ú 07 V c,HB e, FC S b, KÌ c
Klaksvík





















G u12 a 19. aug
09.00
07 V a, B36 b,KÍ b, ÍF a
Klaksvík































G U12 b 19. aug
13.00
07 V b, AB a, KÌ c, TB a
Dungasandi































G u12 c 19. aug
10.00
07 V c,AB b, B71 a
Argir































U10 a og b 19. aug
11.00
07 V a,b, Vík a,b og c
Leirvík






HB c og d, EB/S a




26. aug
15.00


Tórshavn, HB, NV











U10 c og d 19. aug
15.00
07 V C og d, B36 f og g, HB i og j, Skála d
Tórshavn, HB












26. aug
11.00


Tórshavn B36, NV











G U10 a,b og c 19. aug
13.00
07 V a,b og c, HB c,d,KÌ b,
Leirvík






Víkingur a,b og c, TB a

































U 8, 07 V a 26. aug
09.00
07 V a , B36 a og b,
Tórshavn, HB






HB c og d, EB/S a













07 V b 26. aug
13.00
07 V b, B36 e, og d, TB a,
Runavík






NSÌ c og d, Giza/Hoyvík a























G, U8 a,b og c 26. aug
13.00
07 V a,b og c, HB a og b,MB
Sørvágur











































































































Komandi dystir

EFFO-deildin, 21. okt. kl. 15:15 
ÍF - 07 Vestur 1-5

DU18, 23. okt. kl. 18:00 
07 Vestur - HBb 3-2


Fleiri


Stigatalvan

Lið D +/- Stig
Víkingur 27 29 52
27 24 52
B36 27 23 48
NSÍ 27 22 46
HB 27 12 39
Skála 27 -9 33
EB/Streymur 27 -15 32
TB/FCS/Royn 27 -14 29
07 Vestur 27 -22 28
ÍF 27 -50 12

Málskjúttar

Søren
9
John
6
Holgar
5
Ken
5
Gunleif
2
Martin
2
Pål
2
Høgni
1
Jákup Sveinbjørn
1
Torstein
1
Tór-Ingar
1
Sjálvmál
1