Football Festival Denmark

Fýra lið frá 07 Vestur vóru við á Football Festival Denmark í Århus í døgunum 24. til 29. juli. Hesi vóru Gentur U15 og Dreingir U16 og U14 1 og 2.

Úrslitiini vóru hesi:

lið dagf. kl. H/Ú mótstøðulið viðmerking úrslit
U16 dreingir 25. jul 14:30 Ú Randaberg 2 mál: Rói, Jóanes, Jónas 2-3
26. jul 10:15 Ú HamKam 1-1
26. jul 16:10 H Nybro IF 0-2
27. jul 14:00 H Stadsbygd IL 5.-8. pláss 4-1
28. jul 10:35 Ú MtV Soltau 5.-6. pláss 1-4
U15 gentur 25. jul 15:30 Ú Kopervik IL 9-0
26. jul 12:45 Ú Skovbakken 2 1-0
27. jul 09:30 H Lyn 0-9
27. jul 15:30 Ú KR Reykjavík 5.-8. pláss (brotspark, vunnu 0-2) 0-0
28. jul 12:00 Ú Skovbakken 2 5.-6. pláss 1-0
U14 dreingir 1 25. jul 10:00 Ú FC Århus 2 mál: Teitur A.,  Kaj 0-2
25. jul 15:00 H Lystrup IF 1 1-3
26. jul 09:00 H Føroya Mix 0-5
27. jul 10:00 Ú Kjelsås IL 1-0
27. jul 15:30 Ú Randaberg 2 0-4
28. jul 10:00 H Sødra Sandby IF 7.-8. pláss 6-2
U14 dreingir 2 25. jul 11:00 Ú Sødra Sandby IF 13-0
25. jul 16:55 H Randaberg 1 0-20
26. jul 13:00 Ú FC Århus 1 14-0
27. jul 12:00 Ú Vakant 0-3 UD
27. jul 17:00 H MtV Soltau 0-10
28. jul 12:00 Ú FC Århus 2 9.-10. pláss 3-0





Komandi dystir

Betri-deildin, 22. juni kl. 18:30
07 Vestur - Víkingur

2. deild, 23. juni kl. 19:00
B36 - 07 Vestur

Kvinnur, 24. juni kl. 14:30
07 Vestur b - AB/B71


 

Fleiri


Betri Deildin

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
HB 14 18 37
14 16 32
NSÍ 14 17 26
B36 14 9 25
Víkingur 14 4 23
EB/Streymur 14 0 17
Skála 14 -6 17
TB/FCS/Royn 14 -12 11
AB 14 -21 8
07 Vestur 14 -25 4

Málskjúttar

Gilli Samuelsen 6
Kyrylo Silich 2
Sølvi Egilsson 2
Høgni E. Nielsen 1
Ken Fagerberg 1
Ndende 1


Kvinnur

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
07 Vestur a 10 32 28
TB/FCS/Royn 10 13 18
AB/B71 8 13 17
ÍF/Víkingur 9 6 12
AB 9 -10 11
07 Vestur b 10 -18 8
EBS/Skála (-3) 7 -2 4
Giza Hoyvík 9 -34 1


Málskjúttar

Margit M. Kwao 11
Sissal Haraldsen 8
Mona S. Poulsen 6
Julia Niclasen 5
Annika Niclasen 3
Henrikka W. Jacobsen 3
Jana Jacobsen 3
Barbara Prior 2
Bjørk Á. Dalsgaard 2
Sesilia Olsen 2
Paula Jensen 1
Sesilia Prior 1