1. Ivan Stojkovic

Føðingardagur: 30.01.1977
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Málverji

2. Høgni Egilstoft Nielsen

Føðingardagur: 29.04.1997
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

3. Niels Mouritsen

Føðingardagur: 25.11.1998
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja

12. Silas Eyðsteinsson

Føðingardagur: 13.02.1998
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Málverji

16. Uni Falkvard Nielsen

Føðingardagur: 29.02.1996
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja/Álop

18. Petur Gullstein Dalbø

Føðingardagur: 15.03.1991
Bústaður: Gøta
Pláss: Verja/Miðvøllur

20. Hørður Ingi Egilsson

Føðingardagur: 11.09.1998
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

21. Teitur Olsen

Føðingardagur: 11.7.1994
Bústaður: Sørvágur
Pláss: Miðvøllur

23. Jóanis á Steig

Føðingardagur: 21.03.1997
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

24. Sølvi Egilsson

Føðingardagur: 24.01.1995
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

33. Fríði Sandberg Joensen

Føðingardagur: 11.07.1997
Bústaður: Miðvágur
Pláss: Verja

Ken Fagerberg

Føðingardagur: 09.01.1989
Bústaður: Sørvágur (Svøríki)
Pláss: Álop

Jón Krosslá Poulsen

Føðingardagur: 17.02.1988
Bústaður:
Pláss: Álop

Gilli Samuelsen

Føðingardagur: 12.02.1999
Bústaður:
Pláss: Álop/miðvøllur

Dann Fróðason

Føðingardagur: 27.04.2000
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja

Asbjørn Heðinsson

Føðingardagur: 12.12.2000
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Miðverja

Ndende Adama Guéye

Føðingardagur: 05.01.1983
Bústaður: Sørvágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

Janus Svabo Samuelsen

Føðingardagur: 27.09.1998
Bústaður: Miðvágur
Pláss: Miðvøllur

8. Martin Tausen

Føðingardagur: 4.5.1990
Bústaður: Sørvágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

Tór-Ingar Akselsen

Føðingardagur: 01.05.1981
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Miðvøllur

Ragnar Weihe

Føðingardagur: 16.06.2001
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Miðvøllur/Álop

Karl Weihe

Føðingardagur: 22.11.1999
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Miðvøllur/Álop

Ari í Haraldstovu Petersen

Føðingardagur: 7.12.2002
Bústaður: Sørvágur
Pláss: Málverji

Sigtór A. Petersen

Hjálparvenjari

Tórstein á Steig

Liðleiðari







Komandi dystir

Betri-deildin, 22. apríl kl. 17:00
Víkingur - 07 Vestur 4-1

3. deild, 21. apríl kl. 17:00
07 Vestur - NSÍ a 9-4

Kvinnur, 22. apríl kl. 16:30
07 Vestur a - TB/FCS/Royn 5-0


 

Fleiri


Betri Deildin

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
6 10 18
NSÍ 6 7 13
HB 6 3 13
Víkingur 6 4 12
B36 6 2 10
EB/Streymur 6 1 8
Skála 6 -2 6
TB/FCS/Royn 6 -9 3
AB 6 -6 2
07 Vestur 6 -10 1

Málskjúttar

Gilli Samuelsen 4
Ken Fagerberg 1


Kvinnur

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
07 Vestur a 3 12 9
AB/B71 2 6 6
07 Vestur b 3 -2 4
TB/FCS/Royn 3 -5 3
ÍF/Víkingur 2 -2 1
Giza Hoyvík 1 -4 0
EBS/Skála 2 -5 0
AB 2 -8 0


Málskjúttar

Margit M. Kwao 4
Henrikka W. Jacobsen 3
Sissal Haraldsen 3
Julia Niclasen 3
Annika Niclasen 1
Barbara Prior 1
Bjørk Á. Dalsgaard 1
Mona S. Poulsen 1
Sesilia Prior 1