1. Ivan Stojkovic

Føðingardagur: 30.01.1977
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Málverji

2. Høgni Egilstoft Nielsen

Føðingardagur: 29.04.1997
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

3. Niels Mouritsen

Føðingardagur: 25.11.1998
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja

5. Ndende Adama Guéye

Føðingardagur: 05.01.1983
Bústaður: Sørvágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

7. Gilli Samuelsen

Føðingardagur: 12.02.1999
Bústaður:
Pláss: Álop/miðvøllur

9. Janus Svabo Samuelsen

Føðingardagur: 27.09.1998
Bústaður: Miðvágur
Pláss: Miðvøllur

8. Martin Tausen

Føðingardagur: 4.5.1990
Bústaður: Sørvágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

11. Ken Fagerberg

Føðingardagur: 09.01.1989
Bústaður: Sørvágur (Svøríki)
Pláss: Álop

12. Silas Eyðsteinsson

Føðingardagur: 13.02.1998
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Málverji

13. Dann Fróðason

Føðingardagur: 27.04.2000
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja

15. Asbjørn Heðinsson

Føðingardagur: 12.12.2000
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Miðverja

16. Uni Falkvard Nielsen

Føðingardagur: 29.02.1996
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja/Álop

17. Karl Weihe

Føðingardagur: 22.11.1999
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Miðvøllur/Álop

20. Hørður Ingi Egilsson

Føðingardagur: 11.09.1998
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

21. Teitur Olsen

Føðingardagur: 11.7.1994
Bústaður: Sørvágur
Pláss: Miðvøllur

23. Jóanis á Steig

Føðingardagur: 21.03.1997
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

24. Sølvi Egilsson

Føðingardagur: 24.01.1995
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Verja/Miðvøllur

25. Tór-Ingar Akselsen

Føðingardagur: 01.05.1981
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Miðvøllur

33. Fríði Sandberg Joensen

Føðingardagur: 11.07.1997
Bústaður: Miðvágur
Pláss: Verja

Ragnar Weihe

Føðingardagur: 16.06.2001
Bústaður: Sandavágur
Pláss: Miðvøllur/Álop

Ari í Haraldstovu Petersen

Føðingardagur: 7.12.2002
Bústaður: Sørvágur
Pláss: Málverji

Sigtór A. Petersen

Hjálparvenjari

Tórstein á Steig

Liðleiðari







Komandi dystir

Betri-deildin, 23. sep.:  

AB - 07Vestur kl. 15:00


2. deild, 22. sep.:

07 Vestur - KÌ kl. 15:00


3. deild. 15. sept.:

KÍ a - 07 Vestur kl. 18:45


 

Fleiri


Betri Deildin

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
HB 21 31 55
21 23 45
NSÍ 21 28 42
B36 20 14 37
Víkingur 21 7 36
Skála 21 -8 22
TB/FCS/Royn 21 -13 21
EB/Streymur 21 -12 19
07 Vestur 20 -33 10
AB 21 -37 9

Málskjúttar

Gilli Samuelsen 6
Sonny Jakobsen 4
Sølvi Egilsson 3
Kyrylo Silich 2
Høgni E. Nielsen 2
Ken Fagerberg 1
Ndende 1


Kvinnur

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
07 Vestur a 14 37 35
AB/B71 11 20 23
ÍF/Víkingur 12 13 21
TB/FCS/Royn 11 13 19
AB 12 -17 14
EBS/Skála (-3) 11 3 10
07 Vestur b 14 -30 8
Giza Hoyvík 11 -38 3


Málskjúttar

Margit M. Kwao 14
Sissal Haraldsen 11
Mona S. Poulsen 9
Julia Niclasen 5
Annika Niclasen 4
Jana Jacobsen 4
Bettieyð Ellingsgaard 3
Henrikka W. Jacobsen 3
Barbara Prior 2
Bjørk Á. Dalsgaard 2
Sesilia Olsen 2
Anna Gaardlykke 1
Kristianna á L. Haraldsen 1
Paula Jensen 1
Sesilia Prior 1