Juni 2018

Niðanfyri er yvirlit yvir komandi dystir. Fyrivarni verður tikið fyri broytingum.
Dystir merktir við * (stjørnu) eru broytir í mun til upprunaligu dystarætlanina.

lið dagf.
kl. H/Ú mótstøðulið dómari viðmerking
Betri 03. jun

Ú HB


17. jun

Ú EB/Streymur


22. jun

H Víkingur

M 2. deild 02. jun

H EB/Streymur


09. jun

H ÍF


16. jun

Ú AB


23. jun

H B36

Old Boys 45+ 09. jun

H (A) B36 B, B71, B68
Sørvágur
D U13 a 09. jun

Ú (A) GIZA A, NSÍ A, B36 A
Sandavágur

23. jun

Ú (A) GIZA A, NSÍ A, B36 A
Hoyvík
D U13 b 09. jun

Ú (E) HB D, AB A, B36 B
Gundadalur, B36

23. jun

Ú (E) HB D, AB A, B36 B
Sandavágur
D U11 a 02. jun

Ú (B) AB A, VÍKINGUR B, ÍF B
Gøta/Leirvík

16. jun

Ú (B) AB A, VÍKINGUR B, ÍF B
Fuglafjørður

24. jun

H (B) AB A, VÍKINGUR B, ÍF B

D U11 b 02. jun

H (D) B36 C, AB B, SKÁLA B


16. jun

Ú (D) B36 C, AB B, SKÁLA B
Gundadalur, HB

24. jun

Ú (D) B36 C, AB B, SKÁLA B
Gundadalur, B36
D U9 a 02. jun

Ú (A) B36 A/B, AB A, HB A, EBS A
Gundadalur, B36

16. jun

Ú (A) B36 A/B, AB A, HB A, EBS A
Streymnes/Eiði

23. jun

H (A) B36 A/B, AB A, HB A, EBS A

D U9 b 02. jun

Ú (E) ÍF A, SKÁLA A/B, HB D, B71 A, MB A
Skála

16. jun

Ú (E) ÍF A, SKÁLA A/B, HB D, B71 A, MB A
Fuglafjørður

23. jun

Ú (E) ÍF A, SKÁLA A/B, HB D, B71 A, MB A
Miðvágur
D U7 a 09. jun

Ú (A) B36 A/B, EBS A, HB A, AB A
Streymnes/Eiði

23. jun

Ú (A) B36 A/B, EBS A, HB A, AB A
Gundadalur, HB
D U7 b 09. jun

Ú (C) EBS C, HB C, VÍK A/B, NSÍ A/B, AB B
Argir

23. jun

Ú (C) EBS C, HB C, VÍK A/B, NSÍ A/B, AB B
Runavík
D U7 c 09. jun

Ú (G) KÍ C/D, MB A/B
Miðvágur

23. jun


(G) KÍ C/D, MB A/B

K 2. deild a 03. jun

Ú EBS/Skála


17. jun

H Giza Hoyvík


24. jun

Ú TB/FCS/Royn

K 2. deild b 03. jun

Ú AB


17. jun

Ú ÍF/Víkingur


24. jun

H AB/B71

G U15 b 02. jun

H FC Suðuroy


09. jun

H HB b


16. jun

H MB


23. jun

Ú B68

G U13 a 09. jun

Ú (A) EBS A, SKÁLA A, VÍKINGUR A
Gøta/Leirvík

23. jun

Ú (A) EBS A, SKÁLA A, VÍKINGUR A
Skála
G U13 b 09. jun

H (C) NSÍ A, TB A, VÍKINGUR B
Sørvágur

23. jun

Ú (C) NSÍ A, TB A, VÍKINGUR B
Tvøroyri
G U11 a/b 02. jun

Ú (E) HB C, KÍ B, MB A, TB A, NSÍ B, B68 A
Runavík

16. jun

Ú (E) HB C, KÍ B, MB A, TB A, NSÍ B, B68 A
Tvøroyri

24. jun

H (E) HB C, KÍ B, MB A, TB A, NSÍ B, B68 A

G U9 a/b 02. jun

Ú (A) B36 A/B, NSÍ A, KÍ A, HB A, SKÁLA
Gundadalur, HB

16. jun

H (A) B36 A/B, NSÍ A, KÍ A, HB A, SKÁLA


23. jun

Ú (A) B36 A/B, NSÍ A, KÍ A, HB A, SKÁLA
Runavík





Komandi dystir 

1. deild menn
12. juli 07 Vestur - B71 

1. deild kvinnur
5. juli kl. 17:15 KÍ - 07 Vestur


Menn 1. deild

Lið D +/- Stig
NSÍ II 11 11 22
Víkingur II 11 9 22
KÍ II 11 2 20
HB II 11 6 18
B68 11 8 17
B36 II 11 -5 16
07 Vestur 11 1 14
B71 11 -1 14
FC Hoyvík 11 -18 5
AB II 11 -13 4

Málskjúttar

Tór-Ingar Akselsen 4
Gilli Samuelsen 3
Dann Fróðason 2
Ragnar Weihe 2
Jógvan Petersen 1
Karl Weihe 1
Predrag Jeremic 1
Solomon Kwao 1
sjálvmál 1

 
 

Kv. 1. deild

Lið D +/- Stig
HB 5 7 12
AB/B71 4 10 9
07 Vestur 5 9 9
AB 4 4 6
ÍF/Víkingur/B68 4 -6 6
4 -12 1
TB/FCS/Royn 4 -12 1

Málskjúttar

Julia Niclasen 4
Sissal Haraldsen 4
Sesilia Olsen 3
Eyðvør T. Poulsen 1
Hanna Thomassen 1
Helma Thomasen 1
Margit M. Kwao 1
Marita E. Thorsvig 1