Mars 2018

Niðanfyri er yvirlit yvir komandi dystir. Fyrivarni verður tikið fyri broytingum.
Dystir merktir við * (stjørnu) eru broytir í mun til upprunaligu dystarætlanina.


lið dagf.
kl. H/Ú mótstøðulið dómari viðmerking
Betri 03. mar
13:30 H ÍF
venjingardystur

11. mar
15:00 Ú AB Bjarki Danielsen

17. mar
16:00 H TB/FCS/ROYN Petur Reinert
M 2. deild 31. mar
16:00 Ú EB/STREYMUR Janus Fossdalsá
M 3. deild 31. mar
14:30 Ú KÍ A

D U21 12. mar * 20:00 H AB
á Argjum

25. mar * 17:00 Ú HB Tóki Høghamar
D U17 24. mar
15:00 H B36 Ivan, Silas, Jóannis

29. mar
14:00 Ú EB/STREYMUR
Eiði
D U15 a 18. mar
14:00 H AB Niels, Hørður, Tór

24. mar
10:00 Ú TB/FCS/ROYN

D U15 b 24. mar
13:00 H TB Jákup, Teitur, Ken TB er úrmeldað

31. mar
12:00 Ú B36 D

D U13 a 24. mar
17:00 H (A) EBS A, HB A, GIZA A
flutt til 21. apríl
D U13 b 24. mar
10:00 Ú (E) KÍ C, B68 B, ÍF A
Toftum
D U11 a 24. mar
10:00 Ú (B) VÍK B, B36 A, NSÍ A
Leirvík
D U11 a 24. mar
10:00 Ú (C) HB B, B36 C, ÍF A
flutt til 21. apríl
D U11 b 24. mar
13:00 Ú (D) HB C, KÍ A, B68 A
Klakskvík
K 2. deild 15. mar * 20:00 Ú AB
venjingardystur
G U15 a 24. mar * 08:30 Ú


29. mar * 14:00 H HB Jákup, Teitur, Ken Sandavági
G U15 b 31. mar
10:00 Ú ÍF

G U13 a 24. mar
08:30 Ú (A) KÍ A, NSÍ A, HB A
Klaksvík
G U13 b 24. mar

Ú (C) B36 B, B71 A, EBS A
flutt til 21. apríl
G U11 a/b 24. mar

H (A) GIZA A, HB A/B, NSÍ A
flutt til 21. apríl






Komandi dystir

 

28/9:   

  1. d. m. KÍ-07V kl. 16.00 í Klaksvík

  2. d. m. AB-07V kl. 14.00 á Argjum

  3. d. m. ROYN-07V kl. 14.30 í Hvalba


Fleiri dystir...

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
Víkingur II 25 21 49
NSÍ II 25 20 49
KÍ II 24 28 48
07 Vestur 25 16 44
B68 25 4 34
B71 24 -14 29
Skála II 25 -8 27
HB II 25 -8 26
B36 II 25 -10 24
EB/Streymur II 25 -46 12

Málskjúttar

Niels Mouritsen 9
Høgni E. Nielsen 8
Solomon Kwao 8
Ragnar Weihe 5
Ken Fagerberg 4
Dann Fróðason 3
Hørður Egilsson 3
Sølvi Egilsson 3
Tór-Ingar Akselsen 3
Eirikur Ellendersen 2
Martin Tausen 2
Asbjørn Heðinsson 1
Heri Kjærbo 1
Jákup S. Olsen 1
Teitur Olsen 1