Mei 2018

Niðanfyri er yvirlit yvir komandi dystir. Fyrivarni verður tikið fyri broytingum.
Dystir merktir við * (stjørnu) eru broytir í mun til upprunaligu dystarætlanina.


lið dagf.
kl. H/Ú mótstøðulið dómari viðmerking
Betri 06. maj
15:00 Ú Skála Petur Reinert

13. maj
15:00 H TB/FCS/Royn Dagfinn Forná

21. maj
15:00 H NSÍ Petur Reinert

27. maj
15:00 H Skála Eiler Rasmussen
M 2. deild 05. maj
16:00 Ú Víkingur Dia Lamhauge

12. maj
11:00 H Undrið FF Tóki Høghamar

19. maj
15:00 Ú Pætur Hentze

26. maj
15:00 H NSÍ Jóhan H. Ellefsen
M 3. deild 12. maj
13:00 H TB/FCS/Royn
Sørvágur

25. maj * 20:15 Ú Víkingur flutt frá 26/5 Gøta
Old Boys 45+ 19. maj
15:00 Ú (A) B36 B, B71, B68
Toftum
D U21 07. maj * 19:30 Ú NSÍ (steypakapping) Alex Troleis
D U17 05. maj
18:30 Ú Víkingur


19. maj
13:00 H TB/FCS/Royn


21. maj
14:00 Ú TB/FCS/Royn


26. maj
13:00 H steypakapping Sørvágur
D U15 a 02. maj * 18:00 H ÍF flutt frá 28/4 Sandavágur

05. maj
15:00 Ú Skála


23. maj
18:00 Ú ÍF steypakapping
D U13 a 12. maj
11:00 Ú (A) GIZA A, NSÍ A, B36 A
B36: Tórsvøllur

26. maj
15:00 Ú (A) GIZA A, NSÍ A, B36 A
Runavík
D U13 b 12. maj
09:00 Ú (E) HB D, AB A, B36 B
HB: Tórsvøllur

26. maj
10:00 Ú (E) HB D, AB A, B36 B
Argir
D U11 a 05. maj
11:00 Ú (B) AB A, VÍKINGUR B, ÍF B
Argir

19. maj
09:00 H (B) AB A, VÍKINGUR B, ÍF B
Sørvágur
D U11 b 05. maj
10:30 Ú (D) B36 C, AB B, SKÁLA B
Skála

19. maj
13:00 Ú (D) B36 C, AB B, SKÁLA B
Argir
D U9 a 05. maj
12:00 Ú (B) HB A/B, NSÍ A/B, EBS A
Streymnes

19. maj
09:00 Ú (A) B36 A/B, AB A, HB A, EBS A
Argir
D U9 b 05. maj * 09:00 Ú (E) VÍK C, B68 A/B, KÍ C/D
Toftum

19. maj
10:35 Ú (E) ÍF A, SKÁLA A/B, HB D, B71 A, MB A
Sandur
D U8 a 05. maj
14:30 Ú (A) B36 A, EBS A, NSÍ A, B36 B, HB A
B36: niðari vøllur
D U8 b 05. maj
10:00 Ú (B) B36 C/D, EBS B/C, VÍK A, ÍF A
Fuglafjørður
D U7 a 05. maj
09:30 Ú (A) B36 A/B, EBS A, HB A, NSÍ A, AB A/B Runavík

26. maj
09:00 H (A) B36 A/B, EBS A, HB A, AB A
Sandavágur
D U7 b 05. maj
13:00 H (D) SKÁLA A/B, B36 C, FCS A/B/C
Sandavágur

26. maj

Ú (G) KÍ C/D, MB B
Miðvágur
D U7 c 05. maj
13:00 H (D) SKÁLA A/B, B36 C, FCS A/B/C
Sandavágur
D U7 d 05. maj
11:00 H (E) B36 D/E, B71 A, GIZA A/B
Sandavágur
K 2. deild a 10. maj * 16:30 Ú AB flutt frá 23/9

12. maj
15:00 H ÍF/Víkingur
Sørvágur

23. maj * 18:30 Ú AB/B71 flutt frá 19/5 Sandur

27. maj
18:00 H AB
Sørvágur
K 2. deild b 10. maj * 12:30 H TB/FCS/Royn flutt frá 23/9 Sørvágur

12. maj
12:00 Ú EBS/Skála


21. maj * 18:00 H Giza Hoyvík flutt frá 19/5 Sørvágur

27. maj
14:00 Ú TB/FCS/Royn

G U15 a 03. maj
18:30 H
Sandavágur

05. maj
16:00 H HB steypakapping Sandavágur

09. maj
20:00 Ú HB


10. maj * 14:30 H TB flutt frá 12/5 Sørvágur

26. maj
09:00 Ú NSÍ

G U15 b 12. maj
10:00 H B68
Sandavágur

23. jun
18:00 H ÍF
Sandavágur
G U13 a 12. maj
15:15 Ú (A) EBS A, SKÁLA A, VÍKINGUR A
Skála

26. maj
12:30 Ú (A) EBS A, SKÁLA A, VÍKINGUR A
Eiði
G U13 b 12. maj
13:15 Ú (C) NSÍ A, TB A, VÍKINGUR B
Runavík

26. maj
13:00 Ú (C) NSÍ A, TB A, VÍKINGUR B
Gøta
G U11 a/b 05. maj
09:00 Ú (E) HB C, MB A, TB A, NSÍ B, B68 A
Sandavágur

19. maj
12:15 Ú (E) HB C, MB A, TB A, NSÍ B, B68 A
HB: Tórsvøllur
G U9 a/b 05. maj
12:30 Ú (A) B36 A/B, NSÍ A
B36: niðari vøllur

19. maj
12:30 Ú (A) B36 A/B, KÍ A, HB A, SKÁLA
Skála
G U9 c/d 05. maj
12:00 Ú (B) ÍF A/B, FCS A, KÍ A
Vágur





Komandi dystir

 

28/9:   

  1. d. m. KÍ-07V kl. 16.00 í Klaksvík

  2. d. m. AB-07V kl. 14.00 á Argjum

  3. d. m. ROYN-07V kl. 14.30 í Hvalba


Fleiri dystir...

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
Víkingur II 25 21 49
NSÍ II 25 20 49
KÍ II 24 28 48
07 Vestur 25 16 44
B68 25 4 34
B71 24 -14 29
Skála II 25 -8 27
HB II 25 -8 26
B36 II 25 -10 24
EB/Streymur II 25 -46 12

Málskjúttar

Niels Mouritsen 9
Høgni E. Nielsen 8
Solomon Kwao 8
Ragnar Weihe 5
Ken Fagerberg 4
Dann Fróðason 3
Hørður Egilsson 3
Sølvi Egilsson 3
Tór-Ingar Akselsen 3
Eirikur Ellendersen 2
Martin Tausen 2
Asbjørn Heðinsson 1
Heri Kjærbo 1
Jákup S. Olsen 1
Teitur Olsen 1