Mei 2018

Niðanfyri er yvirlit yvir komandi dystir. Fyrivarni verður tikið fyri broytingum.
Dystir merktir við * (stjørnu) eru broytir í mun til upprunaligu dystarætlanina.


lið dagf.
kl. H/Ú mótstøðulið dómari viðmerking
Betri 06. maj
15:00 Ú Skála Petur Reinert

13. maj
15:00 H TB/FCS/Royn Dagfinn Forná

21. maj
15:00 H NSÍ Petur Reinert

27. maj

H Skála

M 2. deild 05. maj
16:00 Ú Víkingur Dia Lamhauge

12. maj
11:00 H Undrið FF Tóki Høghamar

19. maj
15:00 Ú Pætur Hentze

26. maj

H NSÍ

M 3. deild 12. maj
13:00 H TB/FCS/Royn
Sørvágur
Old Boys 45+ 19. maj
15:00 Ú (A) B36 B, B71, B68
Toftum
D U21 07. maj * 19:30 Ú NSÍ (steypakapping) Alex Troleis
D U17 05. maj
18:30 Ú Víkingur


19. maj
13:00 H TB/FCS/Royn


21. maj
14:00 Ú TB/FCS/Royn


26. maj

H ÍF/KÍ steypakapping Sørvágur
D U15 a 02. maj * 18:00 H ÍF flutt frá 28/4 Sandavágur

05. maj
15:00 Ú Skála


26. maj

Ú ÍF steypakapping
D U13 a 12. maj
11:00 Ú (A) GIZA A, NSÍ A, B36 A
B36: Tórsvøllur

26. maj

Ú (A) GIZA A, NSÍ A, B36 A
Runavík
D U13 b 12. maj
09:00 Ú (E) HB D, AB A, B36 B
HB: Tórsvøllur

26. maj

Ú (E) HB D, AB A, B36 B
Argir
D U11 a 05. maj
11:00 Ú (B) AB A, VÍKINGUR B, ÍF B
Argir

19. maj
09:00 H (B) AB A, VÍKINGUR B, ÍF B
Sørvágur
D U11 b 05. maj
10:30 Ú (D) B36 C, AB B, SKÁLA B
Skála

19. maj
13:00 Ú (D) B36 C, AB B, SKÁLA B
Argir
D U9 a 05. maj
12:00 Ú (B) HB A/B, NSÍ A/B, EBS A
Streymnes

19. maj
09:00 Ú (A) B36 A/B, AB A, HB A, EBS A
Argir
D U9 b 05. maj * 09:00 Ú (E) VÍK C, B68 A/B, KÍ C/D
Toftum

19. maj
10:35 Ú (E) ÍF A, SKÁLA A/B, HB D, B71 A, MB A
Sandur
D U8 a 05. maj
14:30 Ú (A) B36 A, EBS A, NSÍ A, B36 B, HB A
B36: niðari vøllur
D U8 b 05. maj
10:00 Ú (B) B36 C/D, EBS B/C, VÍK A, ÍF A
Fuglafjørður
D U7 a 05. maj
09:30 Ú (A) B36 A/B, EBS A, HB A, NSÍ A, AB A/B Runavík

26. maj

H (A) B36 A/B, EBS A, HB A, AB A

D U7 b 05. maj
13:00 H (D) SKÁLA A/B, B36 C, FCS A/B/C
Sandavágur

26. maj

Ú (G) KÍ C/D, MB A/B
Miðvágur
D U7 c 05. maj
13:00 H (D) SKÁLA A/B, B36 C, FCS A/B/C
Sandavágur
D U7 d 05. maj
11:00 H (E) B36 D/E, B71 A, GIZA A/B
Sandavágur
K 2. deild a 10. maj * 16:30 Ú AB flutt frá 23/9

12. maj
15:00 H ÍF/Víkingur
Sørvágur

21. maj *
Ú AB/B71 flutt frá 19/5 Sandur

26. maj

H AB
Sørvágur
K 2. deild b 10. maj * 12:30 H TB/FCS/Royn flutt frá 23/9 Sørvágur

12. maj
12:00 Ú EBS/Skála


21. maj * 18:00 H Giza Hoyvík flutt frá 19/5 Sørvágur

26. maj

Ú TB/FCS/Royn

G U15 a 03. maj
18:30 H
Sandavágur

05. maj
16:00 H HB steypakapping Sandavágur

09. maj
20:00 Ú HB


10. maj * 14:30 H TB flutt frá 12/5 Sørvágur

26. maj

Ú NSÍ

G U15 b 12. maj
10:00 H B68
Sandavágur

23. jun
18:00 H ÍF
Sandavágur
G U13 a 12. maj
15:15 Ú (A) EBS A, SKÁLA A, VÍKINGUR A
Skála

26. maj

Ú (A) EBS A, SKÁLA A, VÍKINGUR A
Streymnes/Eiði
G U13 b 12. maj
13:15 Ú (C) NSÍ A, TB A, VÍKINGUR B
Runavík

26. maj

Ú (C) NSÍ A, TB A, VÍKINGUR B
Gøta/Leirvík
G U11 a/b 05. maj
09:00 Ú (E) HB C, MB A, TB A, NSÍ B, B68 A
Sandavágur

19. maj
12:15 Ú (E) HB C, MB A, TB A, NSÍ B, B68 A
HB: Tórsvøllur
G U9 a/b 05. maj
12:30 Ú (A) B36 A/B, NSÍ A
B36: niðari vøllur

19. maj
12:30 Ú (A) B36 A/B, KÍ A, HB A, SKÁLA
Skála
G U9 c/d 05. maj
12:00 Ú (B) ÍF A/B, FCS A, KÍ A
Vágur






Komandi dystir

Betri-deildin, 13. mei kl. 15:00
07 Vestur - TB/FCS/Royn

2. deild, 12. mei kl. 11:00
07 Vestur - Undrið

Kvinnur, 12. mei kl. 15:00
07 Vestur a - ÍF/Víkingur


 

Fleiri


Betri Deildin

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
HB 9 12 22
B36 9 8 19
9 8 19
Víkingur 9 5 17
NSÍ 9 6 16
Skála 9 -1 11
EB/Streymur 9 0 10
TB/FCS/Royn 9 -9 7
AB 9 -12 5
07 Vestur 9 -17 1

Málskjúttar

Gilli Samuelsen 5
Ken Fagerberg 1


Kvinnur

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
07 Vestur a 6 20 16
AB/B71 5 9 13
TB/FCS/Royn 6 8 12
EBS/Skála 4 -5 6
AB 5 -9 4
07 Vestur b 5 -10 4
ÍF/Víkingur 4 -5 2
Giza Hoyvík 5 -20 0


Málskjúttar

Margit M. Kwao 7
Sissal Haraldsen 5
Mona S. Poulsen 4
Henrikka W. Jacobsen 3
Julia Niclasen 3
Bjørk Á. Dalsgaard 2
Annika Niclasen 1
Barbara Prior 1
Paula Jensen 1
Sesilia Olsen 1
Sesilia Prior 1