Septembur 2012

Niðanfyri er yvirlit yvir komandi dystir. Fyrivarni verður tikið fyri broytingum.
Dystir merktir við * (stjørnu) eru broytir í mun til upprunaligu dystarætlanina.

lið dagf. kl. H/Ú mótstøðulið dómari viðmerking úrslit
1. deild 01. sep 15:00 H EB/Streymur Ransin Djurhuus 1-0
05. sep 18:30 H NSÍ S.F. Barbá 2-1
08. sep 15:00 Ú B68 J.P. Michelsen 1-4
15. sep 15:00 H B71 Alex Troleis 2-0
22. sep 15:00 Ú Skála Rói Jacobsen 0-2
2. deild 01. sep Ú ÍF A. Josephsen uttan dyst 3-0
08. sep Ú Royn D.M. Joensen uttan dyst 3-0
15. sep Ú FF/Giza - FC Hoyvík uttan dyst 3-0
22. sep H TB uttan dyst 0-3
U16 dreingir 01. sep 13:30 H Víkingur
08. sep 17:00 Ú B36 ovari vøllur
15. sep 15:00 Ú NSÍ a
22. sep 16:00 H HB a
28. sep * 17:00 Ú FC Suðuroy
05. okt H EBS/Skála
U14 dreingir a 01. sep 09:00 H EB/Streymur 3-2
08. sep avl. Ú FC Suðuroy
15. sep 09:00 H HB a
22. sep 10:00 H KÍ a 4-2
29. sep 16:00 H NSÍ
U14 dreingir c 01. sep 15:00 H EB/Streymur b Sandavági 1-1
08. sep 18:30 Ú HB c niðari vølllur 1-8
15. sep * 15:00 H KÍ c Sandavági
21. sep * 18:00 Ú MB
29. sep 10:00 H NSÍ c Sandavági
U14 dreingir d 01. sep 17:00 H B36 c Sandavági 1-3
08. sep 17:00 Ú EB/Streymur b 1-1
15. sep 17:00 H HB c Sandavági
22. sep 16:00 Ú KÍ c
26. sep * 18:00 H MB Sandavági
U14 gentur 08. sep 12:00 H NSÍ a Runavík 2-0
08. sep 12:00 H B68 Runavík 0-1
08. sep 12:00 Ú B71 Runavík 0-3
22. sep * 10:00 Ú NSÍ a Sørvági
22. sep * 10:00 Ú B68 Sørvági
22. sep * 10:00 H B71 Sørvági
U12 dreingir a 01. sep 12:00 (EU3) Víkingur a, B36 a, EBS a Gøtu
08. sep 10:00 (EU3) Víkingur a, B36 a, EBS a Sandavági
22. sep 09:00 (EU3) Víkingur a, B36 a, EBS a Gundadali
29. sep 12:30 Heystkapping (sterkari) Gundadali
U12 dreingir b 08. sep 10:00 (EU8) Víkingur b, Skála b, KÍ b Sørvági
22. sep 09:30 (EU8) Víkingur b, Skála b, KÍ b Skála
29. sep 10:00 Heystkapping (veikari) Gøtu
U12 dreingir d 08. sep 12:00 (EU10) NSÍ d, EBS c, B36 d Sandavági
22. sep 09:00 (EU10) NSÍ d, EBS c, B36 d Margáir
29. sep 10:30 Heystkapping (veikari) Runavík
U12 gentur 01. sep 15:00 (EU5) NSÍ, Skála b, MB Miðvági
08. sep 12:00 (EU5) NSÍ, Skála b, MB Skála
22. sep 10:30 (EU5) NSÍ, Skála b, MB Runavík
29. sep 13:00 Heystkapping (veikari) Skála
U10 dreingir a/b 01. sep 11:00 (A) KÍ a/b, EBS a/b, B36 a/b Margáir
15. sep 10:00 (A) KÍ a/b, EBS a/b, B36 a/b Gundadali
22. sep 13:00 Heystkapping Miðvági
U10 dreingir c/d 01. sep 10:30 (D) AB a/b, HB f/g/h, B68 Argir
15. sep 10:00 (D) AB a/b, HB f/g/h, B68 Toftir
22. sep 11:00 Heystkapping Gundadali
U10 dreingir e/f 01. sep 10:30 (H) KÍ g/h, B36 c/d Sandavági
15. sep 09:30 (H) KÍ g/h, B36 c/d Klaksvík
22. sep 13:00 Heystkapping Miðvági
U10 gentur a/b/c 01. sep 11:00 EBS a/b/c, B36 a/b Sørvági
15. sep 09:00 EBS a/b/c, B36 a/b Margáir
22. sep avlýst Heystkapping
U8 dreingir a/b 01. sep 10:00 (D) Skála a/b, B68 a/b, NSÍ a/b Skála
U8 dreingir c/d 01. sep 09:00 (F) B68 c/d, EBS c/d, HB j/k/l Margáir
U8 dreingir e 01. sep 09:00 (G) HB f/g, B36 e/f, B68 e Gundadali
U8 gentur a/b 01. sep 09:00 (C) KÍ a/b, ÍF a, MB a/b Sørvági
U8 dreingir 15. sep 11:00 Heystkapping, 5 veikari lið Sandavági
U8 dreingir 15. sep 12:30 Heystkapping, 2 sterkari lið Gundadali
U 8 gentur 15. sep 08:30 Heystkapping, 2 veikari lið Runavík






Komandi dystir

Betri-deildin, 27. mei kl. 15:00
07 Vestur - Skála

2. deild, 26. mei kl. 15:00
07 Vestur - NSÍ 

Kvinnur, 23. mei kl. 18:20
AB/B71 - 07 Vestur a


 

Fleiri


Betri Deildin

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
HB 11 14 28
B36 11 13 25
11 10 23
NSÍ 11 11 20
Víkingur 11 3 17
Skála 11 -3 14
EB/Streymur 11 -3 10
TB/FCS/Royn 11 -8 10
AB 11 -12 8
07 Vestur 11 -25 1

Málskjúttar

Gilli Samuelsen 5
Ken Fagerberg 1


Kvinnur

Stigatalvan

Lið D +/- Stig
07 Vestur a 7 22 19
AB/B71 6 11 13
TB/FCS/Royn 7 7 12
AB 6 -8 7
07 Vestur b 6 -9 7
ÍF/Víkingur 5 -1 5
EBS/Skála (-3) 5 -1 3
Giza Hoyvík 6 -21 0


Málskjúttar

Margit M. Kwao 7
Mona S. Poulsen 6
Sissal Haraldsen 5
Henrikka W. Jacobsen 3
Julia Niclasen 3
Bjørk Á. Dalsgaard 2
Annika Niclasen 1
Barbara Prior 1
Paula Jensen 1
Sesilia Olsen 1
Sesilia Prior 1