Septembur 2017

Niðanfyri er yvirlit yvir komandi dystir. Fyrivarni verður tikið fyri broytingum.
Dystir merktir við * (stjørnu) eru broytir í mun til upprunaligu dystarætlanina.

lið dagf.
kl. H/Ú mótstøðulið dómari viðmerking úrslit
EFFO 10. sep
15.00
Ú Víkingur
Sarpugerði

16. sep
16.00
H Skála
Dungasandi

20. sep
18.00
Ú EB/Streymur
Margáir

24. sep

H B36
Dungasandi
2.deild 02.sept
15.00 Ú B71
Inni í Dal

09. sep

Ú B68
Toftir

16. sep
18.30
H NSÍ
Dungasandi

23. sep
19.00
Ú AB
Argir

30. sep

H
Dungasandi
3 Deild 2. sept
16.00 Ú Víkingur
í Sarpugerði

09. sept
12.30
Ú TB/FCS/Royn
Á Eiðinum

16. sept

Ú Undri FF
Gundadali, n v

23. sept
16.00
H MB
Dungasandi
U18 04. sept
19.15 Ú Kìb
Við Djúpumýru

11. sept

Ú B68
Svangaskarð

18. sept
19.30
H Skála
Dungasandi

25. sept
18.00
Ú Giza/ Hoyvík
Hoyvík
U16 A 09. sept
11.00
H HB b
Dungasandi

16. sep
10.00
Ú TB/FCS/Royn
Við Stórá
U16 B 02. sep
09..00 Ú Giza/Hoyvík
Hoyvík

09. sept
09.00
H KÌ b
Dungasandi

17.sept
15.00
H Skála
Dungasandi
U14 A 02. sep
16..00 Ú TB/FCS/Royn
Við Stórá

09. sep
10.00
Ú Víkingur
Leirvík

16. sep
09.00
H
Sandavágur

23. sep
11.00
Ú NSÍ
Runavík

30. sep

H B36
Sandavágur
U14 B 03. sep
15.00 Ú Hb f
Gundadalur

09. sep
09.30
H NSÍ b
Sandavágur

18. sept
19.00
H 07 Vestur c
Sandavágur

23. sep
10.00
Ú Giza/ Hoyvík b
Tórshavn

30. sep

H Ab b
Sørvági
U 14 C 02.sept
11..00 H NSÌ b
Sandavágur

09.sept
09.30
Ú EB/Streymur c
Margáir

18. sept
19.00
H 07 Vestur b
Sandavágur

23. sept
11.00
Ú HB e
Havn

30. sept

Ú Giza/ Hoyvík b
Hoyvík
G U14 A 02. sep

Ú Víkingur
Gøta

16. sep
14.30
H B36
Sandavágur

21. sep
17.30
Ú B36
Tórshavn

30. sep

H AB/B71
Sandavágur
G U14 B 02.sept
11..30 Ú MB
Miðvági

10.sept
13.30
Ú ÍF
Fuglafirði

23. sept
13.00
H TB/FCS/Royn
Sandavágur

30. sept

Ú EB/Streymur b
Margáir
U12 A 02.sept
15.30 H 07 V a,HB c, B71 a,Kì c, NSÌ b
Sørvági

16. sept
13.00
Ú 07 V a,HB c, B71 a,Kì c, NSÌ b
Runavík
U 12 B 02.sept
13.30 H 07 V b,HB d,B36 c, FC S a, KÌ a
Sørvági

16. sept
14.30
Ú 07 V b,HB d,B36 c, FC S a, KÌ a
Havn
U12 C 02.sept
12..00 Ú 07 V c,HB e, FC S b, KÌ b
Vágur

16. sept
12.30
H 07 V c,HB e, FC S b, KÌ b
Sørvágur
G U12 A 02.sept
12..00 Ù 07 V a, B36 b,KÍ b, ÍF a
Fuglafirði

16. sept
09.00
H 07 V a, B36 b,KÍ b, ÍF a
Sørvági
G U12 B 02.sept
12..30 Ú 07 V b, AB a, KÌ c, TB a
Argir

16. sept
13.00
Ú 07 V b, AB a, KÌ c, TB a
Klaksvík
G U12 C 02.sept
17.00 H 07 V c,AB b, B71 a,HB b, B68 a
Sørvági

16. sept
12.15
Ú 07 V c,AB b, B71 a,HB b, B68 a
Á Sandi
U10 A og B 16. sept
11.00
H 07 V a,b, Vík a,b, c,HB c,d, EB/S a
Sørvági

30. sept

Ú 07 V a,b, Vík a,b, c,HB c,d, EB/S a
Víkingur
U10 C og D 16. sept
10.00
Ú 07 V c, d, B36 f, g, HB i , j, Skála d
Skála

30. sept

H 07 V c, d, B36 f, g, HB i , j, Skála d
Sørvági
G U10 A,B og C 02.sept
14.00 Ú 07 V a,b , c, HB c,d,KÌ b, Vík a,b,c, Tb a
Við Stórá

16. sept
12.30
Ù 07 V a,b , c, HB c,d,KÌ b, Vík a,b,c, Tb a
HB

30.sept

H 07 V a,b , c, HB c,d,KÌ b, Vík a,b,c, Tb a
Sørvági
U8 A 02.sept
11..00 Ú 07 V a , B36 a og b, HB c,d,EB/S a
Margáir

09. sept
11.00
Ú 07 V a , B36 a og b, HB c,d,EB/S a
Tórshavn

23. sept
11.30
H 07 V a , B36 a og b, HB c,d,EB/S a
Sørvági
U8 B 09. sept
13.30
H 07 V b,B36 e,d,TB a,NSÌ c,d,Giza a
Sørvági

17.sept
13.40
Ú 07 V b,B36 e,d,TB a,NSÌ c,d,Giza a
Við Stórá TB

23. sept
12.00
Ú 07 V b,B36 e,d,TB a,NSÌ c,d,Giza a
Giza
G U8 A,B og C 09. sept
11.00
Ú 07 V a,b og c, HB a og b,MB
HB, Havn

16. sept
09.00
Ú 07 V a,b og c, HB a og b,MB
MB Miðvági

23. sept
10.00
H 07 V a,b og c, HB a og b,MB
Sørvági





Komandi dystir

EFFO-deildin, 16. sep. kl. 16:00 
07 Vestur - Skála 5-0


Fleiri


Stigatalvan

Lið D +/- Stig
Víkingur 22 28 48
22 20 43
NSÍ 22 21 37
B36 22 22 41
HB 22 12 33
TB/FCS/Royn 22 -8 25
EB/Streymur 22 -17 23
Skála 22 -12 23
07 Vestur 22 -25 19
ÍF 22 -41 9

Málskjúttar

Ken
5
Søren
5
John
3
Gunleif
2
Holgar
2
Høgni
1
Jákup Sveinbjørn
1
Torstein
1
Tór-Ingar
1